سه شنبه بیست و هشتم اسفند ۱۳۸۶

بالاخره پس از مدتها انتظار

با سلام

عرض شود كه ماهها پيش به  اداره آموزش و پرورش محل كارم مراجعه كردم ،دوستي دارم كه قبلا مسئول كارگزيني بوده و در اين كار داراي تجارب فراواني است ، بمن گقتند كه بخشنامه جديدي امده و 12 در صد اضافه حقوق شامل حا ل شما هم ميشود ، با توجه باينكه قشر ما پاداش بازنشستگي دريافت نكرده بوديم بسيار خوشحال شدم و بالاخره چند ماهي است كه چشم بدست دست اندركاران و مسئولين اين قضيه دوخته ام . چه وعده ها كه به بچه هايم كه نداده ام. كه بابا اگر اين پول را گرفتم براي تو چه ميكنم و براي تو ديگر اين وبراي تو پسر آنرا تهييه و ميخرم !! بالاخره موعد وعده هاي مسئولين بسر آمد و قرار شد پول آنانيكه دست بشكايت زده بودند بدهند،چراكه براي انها حكم ارسال كرده بودند. داد ماها در آمد كه اقا چه فرقي است بين من و كسي كه شكايت كرده؟ تا اينكه مچدد بخشنامه شد كه در بخشنامه وحدت رويه است و شامل حال همه كسانيكه قبل ار 1/1/79 باز نشست شده اند ميشود.باز صبر كرديم تا اينكه سايت سي-اس پي اف محاسبات را قرار داد ، با خوشحالي بان سايت مراجعه نمودم ولي روز بد نبيني با كمال تاسف جواب اين بود بازنشسته محترم به شما تعلق نميگيرد .! چرا دليلي براي آ ن ذكر نكرده بود. والسلام من و جمعي از بازنشستگان  

نوشته شده توسط عزیز گودرزی در |  لینک ثابت   • 

پنجشنبه بیست و سوم اسفند ۱۳۸۶

در خانه نمانيم


شركت ‌٢٨ هزار بازنشسته در طرح «در خانه نمانيم»

مديركل فرهنگي، اجتماعي سازمان بازنشستگي كشوري از شركت 28 هزار بازنشسته كشوري در طرح «در خانه نمانيم» خبر داد و گفت: در قالب اين طرح تاكنون حدود 23 هزار و 300 نفر از بازنشستگان اين سازمان به سفرهاي سياحتي، زيارتي اعزام شده‌اند.

حسن مسافري افزود: اين طرح در راستاي تكريم و افزايش انگيزه و نشاط بازنشستگان از 15 تيرماه سال جاري آغاز و تا 25 اسفند ماه جاري با اعزام 28 هزار نفر از بازنشستگان ادامه خواهد يافت.

وي ادامه داد: طرح «در خانه نمانيم» از طريق مشاركت 52 كانون بازنشسته در سراسر كشور عملياتي شد و كانون‌هاي بازنشستگي هر استان متناسب با تعداد بازنشستگان و مستمري بگيران تحت پوشش از سهميه مربوطه استفاده كردند.

به گفته مدير كل فرهنگي، اجتماعي سازمان بازنشستگي كشوري در اين طرح مقرر شد هر يك از بازنشستگان به اتفاق همسر، فرزند يا پدر و مادر با هدف مراقبت از بازنشسته توسط همراه وي به سفرهاي سياحتي و زيارتي اعزام شوند.

مسافري با بيان اين كه در طول سال جاري، بازنشستگان و همراهان آن‌ها توسط كانون‌هاي بازنشسته كشوري در 28 استان، به مناطقي چون همدان، قم، محلات، سرعين، رامسر، نمك آبرود، كيش و مشهد اعزام شدند، تصريح كرد: اجراي اين طرح، موجب فعال شدن برخي از شركت‌هاي وابسته به سازمان بازنشستگي شده است.

وي با اشاره به امكانات ارائه شده به بازنشستگان در اين سفرها گفت: بازنشستگان در اين سفرها تنها بخشي از هزينه‌ها را پرداخت مي‌كنند و سازمان سعي مي‌كند، با توجه به هزينه‌هاي متحمل شده، حداقل هزينه را از بازنشستگان دريافت كند.

مديركل فرهنگي، اجتماعي سازمان بازنشستگي كشوري در مورد هزينه برگزاري چنين سفرهايي اظهار كرد: اين سازمان تاكنون حدود 5/4 ميليارد تومان براي اجراي طرح «در خانه نمانيم» هزينه كرده است.

مسافري خاطر نشان كرد: سازمان بازنشستگي در نظر دارد در سال آينده از طريق كانون‌هاي بازنشستگي، بازنشستگان كشوري را به شهرهاي تهران، همدان، چالوس، رامسر، گرگان، قم و محلات، كاشان، مشهد، اصفهان، سرعين، كرمان، يزد، شيراز، كيش، كربلا و سوريه اعزام كند.

به گفته وي، پيش بيني مي‌شود سال آينده 62 هزار نفر از بازنشستگان و همراهان آن‌ها به اين سفرها اعزام شوند.

به گزارش آتيه، مسافري در پايان افزود: در سه ماهه ابتداي سال جاري، اين سازمان مقدمات سفر حج عمره را براي بازنشستگان كشوري فراهم كرد و تاكنون تعدادي از آن‌ها بدون نوبت، با پرداخت تمام هزينه به سفر حج عمره اعزام شده‌اند. همچنين اين سازمان قصد دارد در سال آينده نيز اين برنامه را اجرا كند.


 
 

تاريخ  ارسال:دوشنبه 20 اسفند 1386 - 

نوشته شده توسط عزیز گودرزی در |  لینک ثابت   • 

پنجشنبه بیست و سوم اسفند ۱۳۸۶

اسامي برنده شدگان حج عمره استان لرستان

نتايج قرعه کشی حج عمره اعلام شد : نتايج قرعه کشی ثبت نام استفاده بدون نوبت از سفر حج عمره بازنشستگان مشترک صندوق بازنشستگی کشوری اعلام شد.به گزارش روابط عمومی سازمان بازنشستگی کشوری,حسن مسافری مدير کل فرهنگی اجتماعی اين سازمان اظهار داشت : قرعه کشی اعزام بدون نوبت به سفر حج عمره با توجه به سهميه مشخص شده برای هر استان پس از پايان مهلت قانونی ثبت نام که 12 اسفند ماه تعيين شده بود , انجام و اسامی نهايي در پايگاه اينترنتی سازمان به نشانی اينجا را كليك كنيد  بارگزاری شده است.وی همچنين تصريح کرد:اضافه بر اطلاع رسانی از طريق سايت ,نتايج به همه منتخبين از طريق تماس تلفنی نيز اعلام خواهد شد.مسافری در خصوص نحوه سهميه بندی هر استان افزود:سهميه هر استان با توجه به جمعيت بازنشسته استان اختصاص داده شده است.

   
1 14732 52863028 فردوس مرادي ناحيه 1 خرم آباد    
2 35381 83095513 علي كرمي ناحيه 1 خرم آباد    
3 1956 83181426 صغري نديمي ازنا    
4 20565 20007823 اسماعيل مشيري بروجرد    
5 22775 44561534 محمود بهروش بروجرد    
6 22911 83097605 اقدس رحمتي ناحيه 1 خرم آباد    
7 21215 83116304 محمدتقي عباسي فرجزاده اليگودرز    
8 25160 37166430 اسداله سيف آبادي ازنا    
9 26363 37162932 محمد اكبري ياراحمدي بروجرد    
10 26748 1.15E+08 معصومه بختيان ناحيه 2 خرم آباد    

نوشته شده توسط عزیز گودرزی در |  لینک ثابت   • 

جمعه هفدهم اسفند ۱۳۸۶

حجت الله رحماني مردي از تبار آموزش و پرورش

با اميد باينكه نامبرده تلاش و كوشش خود را در هرچه بثمر رساندن آمال و آرزو هاي فرهنگيان بالاخص بازنشستگان كه تلاش آنها براي نسل بعد از خود و تامين شغلي فرزندان و بهبود وضع معاش و مسكن خود و آنها است ،كمر همت و جديت بر بندند......انشاالله
اسامي كانديداها بترتيب آرا
1-آقاي حجت الله رحماني    با 9799 راي
2-" محمد تقي توكلي         " 9408
3-= محمد خدابخشي      = 7415
4-    مسعود گلپايگاني       6100
5-    اسكندر صالحي       5171
6-سيد عقيل موسوي    4672
7-  اسكندري بساك      3366
8-سيد يوسف موسوي      2673
9-ناصر بهروزي تژاد          2270
10-جمشيدي                  1733
11- يوسف موسوي            1455
12-سيد مرتضي موسوي      1306
13- مصطفي سليماني      1221
14-نبي عسكري             1036
15- رضواني                  20
نوشته شده توسط عزیز گودرزی در |  لینک ثابت   • 

جمعه هفدهم اسفند ۱۳۸۶

اينترنت و سرعت سايت لر يران دات آي آر

سرعت اینترنت رایگان در كره جنوبی ٥٠٠ برابر سرعت اینترنت پولی در ایران است و اینترنت پرسرعت (ADSL) به معنای واقعی در ایران وجود ندارد.كارشناسان حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات با اذعان بر این موضوع می گویند: "طبق استانداردهای بین المللی حداقل سرعت اینترنت ADSL، ٥١٢ كیلو بیت در ثانیه است، درحالی كه در ایران این سرعت به كمتر از ١٠٠ كیلو بیت در ثانیه می رسد!"براساس برنامه چهارم توسعه تا پایان سال ٨٨ (پایان این برنامه) تعداد پورت های فعال ADSL باید به ٥/١ میلیون پورت برسد؛ درحالی كه هم اكنون به جای ٩٠٠ هزار پورت فعال، كمتر از ١٠٠هزار پورت فعال ADSL وجود دارد. به عبارت دیگر نفوذ ADSL در ایران یك نهم میزان پیش بینی شده در برنامه چهارم توسعه است.متخصصان این حوزه معتقدند؛ شركت مخابرات با فراهم نكردن تسهیلات لازم و محدود كردن سرعت اینترنت ADSL باعث ورشكستگی شركت های PAP شده و اكنون نیز برخلاف اصل ٤٤ قانون اساسی در مورد لزوم توجه به امر خصوصی سازی، خود برای راه اندازی پورت های ADSL وارد عمل شده است.دكتر علی اكبر جلالی، استاد دانشگاه علم و صنعت و پژوهشگرIT، می گوید: "اینترنت پرسرعت در جهان استانداردهای خاصی دارد. در بسیاری از كشورهای دنیا سرعت ٥/١ مگابیت بر ثانیه را سرعت معمول برای اینترنت پرسرعت می دانند، این در حالی است كه در برخی كشورها از جمله ایران ADSL (اینترنت پرسرعت) به عنوان یك وسیله ارتباط پرسرعت تلقی می شود كه حداكثر سرعت آن فقط ١٢٨ كیلو بیت بر ثانیه برای مردم است. بنابراین می توان نتیجه گرفت كه در حال حاضر در ایران اینترنت پرسرعت هنوز حتی برای كاربران به صورت ملموس و به معنای واقعی عرضه نشده است."

به گفته دكتر جلالی، قرار بود ١٣ شركت PAP از سال ٨٣ با سرمایه گذاری ٢٠٠ میلیارد تومانی، مسئولیت توسعه اینترنت پرسرعت را برعهده بگیرند اما عملا دچار مشكل شدند و نتیجه این كه در كمال تاسف ضریب نفوذ اینترنت پرسرعت در ایران فقط ٠١/٠ درصد است. یعنی از هر ١٠ هزار ایرانی فقط یك نفر به اینترنت پرسرعت دسترسی دارد، همین تعداد كم پورت اینترنت پرسرعت نیز فقط در شهرهای بزرگ راه اندازی شده است.در حالی كه كشورهای توسعه یافته ای مانند فرانسه اینترنت را با سرعت ٣٠ مگابیت بر ثانیه و سوئد با سرعت ١٠٠ مگابیت بر ثانیه، در اختیار كلیه كاربران خانگی قرار داده اند.
همچنین طبق برنامه ای كه در سنگاپور تدوین شده، قرار است تا سال ٢٠١٠ به هر كاربر خانگی یك گیگابیت در ثانیه پهنای باند اختصاص یابد. بدین شكل در واقع سرعت اینترنت برابر با یك گیگابیت بر ثانیه خواهد بود.
نوشته شده توسط عزیز گودرزی در |  لینک ثابت   • 

پنجشنبه شانزدهم اسفند ۱۳۸۶

شناسنامه اي چند اندر حكايات انتخابات

نوشته        هادي اين مطلب از روزنامه هفتگي اشترانكوه اليگودرز گرفته شده است

اين چهار سال هم ميگذردوبازار تبليغات نماينده ها پررونق و رقابت بر سر نمايندگي بيشتر ميشود.شروعي دوباره براي سازندگي،تغييرو تحول،پيشرفت يا براي شهرت و مقام و يا ثروت؟!

اليگودرز اينهمه خدمتگزار داشته و ما نميدانستيم؟كساني كه حتي نامشان به گوش مردم نرسيده و پايشان هم به اين شهر....يا در خفا و براي رضاي خدابه شهر خدمت ميكرده اندو يا.........كت و شلوار و دفتر و
ادامه مطلب
نوشته شده توسط عزیز گودرزی در |  لینک ثابت   • 

پنجشنبه شانزدهم اسفند ۱۳۸۶

بر گرفته از هفته نامه اشترانكوه

 

كسب مقام اول استاني براي پاور ليفتينگ اليگودرز

 

اليگودرز-تيم پاورليفتينگ شهرستان اليگودرز عازم مسابقات قهرماني استان گرديد.

در اين مسابقات كه در شهرستان خرم آباد برگزار شد،تيم اين شهرستان موفق به كسب مقام اول استاني گرديد.

اسامي نفرات برتر بشرح ذيل است:

مقام اول= محمدرضا امان الهي – علي گودرزي – حسين گودرزي –بهنام سليماني.

مقام دوم = علي بربرودي – امير عباس صلواتي – حسن غضنفري – اميد اسدي .

مقام سوم = علي اصغر گودرزي نيا – وحيد عابديني – سجاد بختياري .

شايان ذكر است كه مربيگري تيم بعهده ولي توكلي و سرپرستي تيم را حميد عابديني بعده داشته اندونفرات اول اين مسابقات امتياز ورود به مسابقات كشوري را كسب نمودند.

نوشته شده توسط عزیز گودرزی در |  لینک ثابت   • 

شنبه چهارم اسفند ۱۳۸۶

از شبکه حبر

مطالبات بازنشستگان تا پایان امسال پرداخت می شود

3 اسفند 1386  13:38
وزیر رفاه و تامین اجتماعی از پرداخت شدن پنجاه درصد مطالبات بازنشستگان قبل از سال 79 تا پایان امسال خبر داد.
به گزارش شبكه خبر به نقل از اداره كل روابط عمومی و امور بین الملل وزارت رفاه و تامین اجتماعی، عبدالرضا مصری اعلام كرد: با پیگیری های مستمر این وزارتخانه در دولت، مابه التفاوت مطالبات بازنشستگان مربوط به آئین نامه اجرایی تبصره 4 قانون بودجه سال 81 تامین و در اسفند امسال پرداخت می شود. 

وزیر رفاه و تامین اجتماعی با اعلام این خبر افزود: بر این اساس، احكام مربوط به بازنشستگان قبل از سال 79 "مشترك صندوق بازنشستگی كشوری" كه مشمول این قانون می شوند، به همت سازمان بازنشستگی كشوری صادر و پنجاه درصد مطالبات این گروه قبل از پایان امسال پرداخت می شود.

مصری تاكید كرد: موضوع مطالبات بازنشستگان قبل از سال 79 به اجرای بند"ل" تبصره 4 قانون بودجه سال 81 كل كشور باز می گردد.

وزیر رفاه و تامین اجتماعی در ادامه بیان كرد: بر این اساس، بازنشستگان قبل از سال 79 علاوه بر برخورداری از ارقام جدول این آئین نامه، مشمول افزایش حقوق در سال 81 به مقدار 12 درصد می شوند. 

مصری یادآور شد: 50 درصد باقیمانده مطالبات بازنشستگان قبل از 79 در آینده ای نزدیك پرداخت می شود.
نوشته شده توسط عزیز گودرزی در |  لینک ثابت   • 

جمعه سوم اسفند ۱۳۸۶

پیام تسلیت

انالله و انا الیه الراجعون

با نهایت تاثر و تالم با خبر شدیم که همکار بازنشسته آقای تقی حسامی برحمت ایزدی پیوسته است نامبرده مدتها بود که از ناراحتی قلبی رنج میبرد .درگذشت این همکار عزیز را به خانواده محترمش تسلیت عرض مینمائیم . از طرق کانون باز نشستگان الیگودرز

نوشته شده توسط عزیز گودرزی در |  لینک ثابت   • 

پنجشنبه دوم اسفند ۱۳۸۶

پرداخت عیدی کارکنان

وزير آموزش و پرورش:
پاداش 200 هزار توماني فرهنگيان، نقدي پرداخت مي‌شود

وزير آموزش و پرورش اعلام كرد: پرداخت مطالبات معوقه فرهنگيان از موقع كه اعلام كرديم پرداخت اين مطالبات از چند روز قبل آغاز شده و بسياري از فرهنگيان در حال دريافت مطالبات خود هستند، البته پرداخت‌ها درگير بروكراسي اداري كه عبور از آن نيازمند گذشت زمان است، لذا بخشي از معوقه‌ها حتما تا قبل از عيد و بخش ديگر را اميدوارم تا پايان سال پرداخت كنيم.

از بازدید کنندگان و همکاران گرامی و محترم درخواست میشود که با دادن نظرات انتقادی و سازنده در هر چه بهتر شدن و تشویق این وب لاگ من را یاری سازند .مقالات و شعر و هرگونه متن قابل چاپ را با کمال منت در این وب بنام خودتان قرار خواهیم داد . مدیر وبلاگ

چهارشنبه

نوشته شده توسط عزیز گودرزی در |  لینک ثابت   • 

پنجشنبه دوم اسفند ۱۳۸۶

تازه ترین رویدادهای استان لرستان

قهرمان اسكيت بازجهان خواستار حمايت جدي مسوولان از ورزشكاران شد

اسكيت باز قهرمان كشور و ركوردار فوق ماراتن اسكيت جهان خواستار حمايت جدي مسوولان از ورزشكاران به ويژه در زمينه ورزش اسكيت شد.

سيد "اكبر ابراهيم زاده" روز يكشنبه در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري جمهوري اسلامي در خرم‌آباد افزود: ورزش اسكيت جز ورزش‌هاي نوپاي كشور محسوب شده كه در حال حاضر با مشكلات عديده‌اي مواجه است.

وي كمبود اعتبار و امكانات ورزشي را از مهمترين مشكلات ورزش اسكيت كشور عنوان كرد و خواستار توجه و مساعدت همه جانبه مسوولان در رفع مشكلات اين ورزش شد.

ابراهيم زاده كه از دوم آذرماه جاري سفر ۸۰روزه خود را از تهران آغاز كرده قصد دارد در ۲۱بهمن ماه سال جاري سفر خود را در اين شهر به پايان برساند.

وي هدف از انجام سفر خود را به شهرهاي مختلف كشور ايجاد همدلي بيشتر در بين اقشار مردم عنوان مي‌كند و معتقد است: استعدادهاي بالقوه فراواني در زمينه ورزش اسكيت در كشور وجود دارد كه در صورت حمايت همه جانبه مسوولان و فراهم آوردن امكانات لازم مي‌توان به موفقيت‌هاي خوبي در اين رشته دست يافت.

وي در مدت ۳۵روز سفر خود از استانهاي قزوين ، زنجان، آذربايجان غربي و شرقي، كردستان و ايلام عبور كرده است


ادامه مطلب
نوشته شده توسط عزیز گودرزی در |  لینک ثابت   •